Krakowiak i Kałużny wywalczyli tytuły wicemistrzów świata!

Amateur World Championship ADCC 2024 przeszły do historii! W sobotę i niedzielę w Warszawie odbyły się 1 Amatorskie Mistrzostwa Świata ADCC. Ten prestiżowy turniej przyciągnął zawodników.

Rio Grappling Club Team Krakowiak reprezentowało dwóch zawodników. Trener Daniel Krakowiak z Domasławic rywalizował w kategorii Master Professional - 76.9kg zdobywając. Zdobył tym samym tytuł pierwszego wicemistrza świata. Natomiast Marcin Kałużny rywalizował w kategorii Master Intermediate - 87,9 kg, również zgarniając tytuł pierwszego wicemistrza świata.

- Jest to ogromny sukces dla naszego klubu. Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób trenujących z nami na co dzień, to z wami szlifujemy nasze jijuitsu. Podziękowania również dla Pana Burmistrza miasta i gminy Twardogóra Pawła Czulińskiego za udostępnienie sali wiejskiej gdzie trenujemy. Podziękowania dla Pana Michała Wieczorka za nieocenioną pomoc! Podziękowania dla żony trenera Pani Kasi, która jak zawsze wnosi ogromną pomoc w sprawach organizacyjnych i nie tylko. Dziękujemy wszystkim którzy nas dopingują - informuje klub.


 

źródło: mojaolesnica.pl/

Horoskop

licznik odwiedzin

370495

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors