Kolejne oszustwo na Facebooku! Poczta rozdaje „nieużywane” przesyłki.

Coraz częściej mamy do czynienia z coraz bardziej wymyślnymi próbami oszustwa. Tym razem cyberprzestępcy wykorzystują wizerunek Narodowego Operatora Pocztowego.

Według strony na Facebooku „Poczta - Rozdawanie paczek” w magazynach Poczty Polskiej gromadzi się wiele nieużywanych przesyłek. Zastanawia was pewnie, czym charakteryzują się owe „nieużywane przesyłki” i czy przypadkiem nie powinny być w drodze do adresata, zamiast zalegać w hangarze. Kreatywni oszuści pragną wam jednak oszczędzić kłopotów związanych z myśleniem i przygotowali ofertę nie do odrzucenia:

Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550940921751

W akcie łaski kreatywni przedsiębiorcy podszywający się pod Pocztę Polską pozwalają zakupić zestaw losowych produktów za jedyne 9 złotych (aczkolwiek zdjęcie wskazuje na inną cenę). Aby przygarnąć taką paczkę, wystarczy wypełnić krótki formularz, czego, z oczywistych względów, robić nie polecam. Warto więc przy okazji przestrzec członków rodziny, szczególnie tych nieobytych w sieci, aby trzymali się jak najdalej od takich „okazji” i nie ufali komentarzom wychwalającym podobne akcje.


Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550940921751

red./

źródło: cdaction.pl/

Horoskop

licznik odwiedzin

385959
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors