KGHM sponsorem tytularnym kolejnej drużyny z regionu

KGHM sponsorem tytularnym Cuprum Lubin na kolejne trzy sezony. Trzyletnia umowa ma zagwarantować zespołowi realizację długofalowych planów i sięgnięcie po najwyższe laury.

- Umowę podpisaliśmy na trzy lata, jesteśmy szczęśliwi z tego powodu. Mamy stabilizację finansową, możemy w dłuższej perspektywie budować ten zespół. Dzięki temu te cele, które sobie zakładamy są łatwiejsze do osiągnięcia. Możemy zaplanować bardziej stabilny i równy rozwój. Ponadto po raz pierwszy KGHM wchodzi do naszej nazwy, co dla nas jest ogromnym prestiżem i zaszczytem. Jesteśmy wszyscy związani z tym regionem i to, że firma KGHM wspiera nas w tej działalności sportowej jest nie do przecenienia. Zawsze walczymy o najwyższą lokatę, naszym celem przede wszystkim jest faza play-off, czyli pierwsze osiem zespołów i o to będziemy walczyć - zapewniał prezes KGHM Cuprum Lubin.
KGHM wspiera kluby i sportowców z różnych dyscyplin, m.in.: piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, żużla, szermierki, pięcioboju nowoczesnego, badmintona czy szachów.
Brakowało nam tej siatkówki, staliśmy się jej tytularnym sponsorem - przyznał Mirosław Kidoń, wiceprezes zarządu KGHM ds. aktywów zagranicznych. - Polska siatkówka jest na bardzo wysokim poziomie. Wygrywamy w Europie, wygrywamy na świecie, dzięki sponsorowaniu właśnie takich klubów, takich dyscyplin, gdzie odnosimy sukcesy, możemy jako KGHM dołączyć się do tego wielkiego sukcesu. Miedziowej spółce bardzo zależy na sukcesie globalnym, a nasze wsparcie wiele znaczy dla tych drużyn.
Lubińscy siatkarze zadebiutują na boisku pod nazwą KGHM Cuprum Lubin już 21 października.
red./
źródło: miedziowe.pl/

Horoskop

licznik odwiedzin

313187

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors