Kaufland rozdaje nagrody w Jesiennej Loterii

Do wygrania m.in. vouchery na zakupy na rok o wartości 24 000 zł

Sieć Kaufland przygotowała dla swoich klientów Jesienną Loterię, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Każda osoba, która w okresie od 6 października do 16 listopada zrobi zakupy za minimum 100 zł, otrzyma zdrapkę. Na piętnastu szczęśliwców czeka voucher o wartości 24 000 zł do wykorzystania w sklepach Kaufland.

Jesienna Loteria sieci Kaufland potrwa od 6 października do 16 listopada. Każda osoba, która zrobi zakupy za minimum 100 zł (z wyłączeniem określonych produktów), otrzyma od kasjera zdrapkę. W przypadku płatności w kasie samoobsługowej, po zdrapkę należy udać się do pracownika sklepu. Do wygrania jest ponad 850 000 nagród natychmiastowych, takich jak żetony do wózków, magnesy na lodówkę, vouchery do wykorzystania w trakcie kolejnych zakupów o wartości 2 zł i 5 zł oraz po zarejestrowaniu 400 zł i karty paliwowe o wartości 400 zł.

Klienci, którzy dodatkowo zarejestrują paragon na stronie www.jesiennaloteriakaufland.pl, wezmą udział w loterii i powalczą o nagrody główne, w tym: 15 voucherów na całoroczne zakupy w sklepach Kaufland o wartości 24 000 zł i 20 voucherów na wycieczkę o wartości 6 000 zł każdy.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.jesiennaloteriakaufland.pl.

Horoskop

licznik odwiedzin

337988

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors