Katarzyna Stoparczyk spotka się z mieszkańcami Oleśnicy

23 września o godzinie 17 w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja odbędzie się spotkanie z Katarzyną Stoparczyk - dziennikarką, autorką książek, reżyserką spektakli teatralnych.

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja, jako partner wydarzenia, serdecznie zaprasza w dniach 18-24 września 2023 do udziału w Tygodniu Szczęścia w Szkole. Hasłem przewodnim tegorocznej, czwartej, edycji są słowa: Z OPTYMIZMEM I NADZIEJĄ!

Celem Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole jest zwrócenie uwagi na szczęście i dobrostan oraz ich związki z efektami kształcenia. Tydzień Szczęścia w Szkole jest okazją do podejmowania tematów, które są elementami składowymi dobrostanu: dbanie o pozytywne uczucia, zaangażowanie, relacje, poczucie sensu, osiągnięcia i zdrowie (model PERMA(H) Martina Seligmana).

W trakcie Tygodnia Szczęścia w Szkole, 23 września 2023 (sobota) o godzinie 17.00, w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja odbędzie się spotkanie z Katarzyną Stoparczyk - dziennikarką, autorką książek, reżyserką spektakli teatralnych. Współtwórczyni międzynarodowego projektu „Dajcie nam głos!! Kasia Stoparczyk i dzieci”.

Mistrzyni rozmowy. W Polskim Radiu stworzyła kultowe audycje m. in. „Dzieci wiedzą lepiej” i „Myślidziecka 3/5/7”, a we współpracy z Wojciechem Mannem format telewizyjny pt. „Duże Dzieci”.

Na bazie jej autorskiej audycji „Myślidziecka 3/5/7” ukazała się książka pt. „Jak mieć w życiu frajdę”. Wydała także dwie książki dla dzieci, a także kilkanaście płyt z zapisem ścieżek dźwiękowych autorskich spektakli teatralnych.

Na spotkanie zapraszamy osoby dorosłe, w szczególności rodziców, pedagogów i nauczycieli. Na koniec będzie można nabyć książkę naszej gościni pt. „Jak mieć w życiu frajdę”.

 

red./

źródło: OBP/

Horoskop

licznik odwiedzin

374068

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors