JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set. MOKiS zaprasza na koncert

4 listopada w sali widowiskowej MOKiS-u odbędzie się koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set.

Zapraszamy 4 listopada 2023 roku o godzinie 18.00 do sali widowiskowej na koncert JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set.
Bilety w cenie 40 zł do nabycia w systemie Bilety24.pl (*do sprzedawanych biletów doliczana jest prowizja dla operatora w wysokości 3 zł).

Największe przeboje The Beatles w doskonałych jazzowych aranżacjach!! Tego nie można przegapić. Z nami zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: Can’t Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych Wam przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym wykonaniu będzie dla Was miło spędzonym wieczorem.

Tworząc i grając własne piosenki, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, The Beatles zrewolucjonizowali muzykę pop i rock na początku lat 60-tych. Choć ich czas w świetle reflektorów był zbyt krótki - będąc na szczycie, rozwiązali się w 1970 roku - John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki.

The Beatles zainspirowali wielu muzyków jazzowych. Ten koncert będzie poświęcony twórczości legendarnych Beatlesów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.

Zagra dla Państwa „Imienowski Jazz Set” w składzie:Tomasz Imienowski, Bartosz Krzywda, Michał Lasota.

 

red./

źródło: MOKiS/

Horoskop

licznik odwiedzin

316889

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors