Gala boksu Suzuki Boxing Night 18 oraz Benefis Wojciecha Bartnika w Oleśnicy.

10 walk  Polska – Węgry , a w składzie naszej reprezentacji wystąpią m.in. olimpijczyk z Tokio Damian Durkacz (71 kg) oraz brązowi medaliści Mistrzostw Europy Jakub Słomiński (51 kg) i Tomasz Niedźwiecki (86 kg).
– Polska Drużyna Narodowa - Jakub Krzpiet, Paweł Brach, Oliwier Zamojski, Bartosz Gołębiewski, Kacper Derda, Mateusz Bereźnicki i Oskar Safaryan, a może odbędzie się jeszcze jeden, dodatkowy pojedynek między polskimi zawodnikami – mówi Wojciech Bartnik, trener reprezentacji Biało-Czerwonych.
Dla 54-letniego Wojciecha Bartnika gala Suzuki Boxing Night, organizowana przez Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland, ma szczególne znaczenie. Pochodzi i mieszka w Oleśnicy, to tutaj stawiał pierwsze kroki sportowe. Rozsławiał Oleśnicę na świecie, a najpiękniejszym momentem jest kariery było zdobycie brązowego medalu Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie.
Od tego sukcesu minęło 30 lat. Właśnie w piątek, w Oleśnicy odbędzie się Benefis Wojciecha Bartnika. Na jego zaproszenie na Dolny Śląsk przyjedzie mnóstwo wspaniałych bokserów i trenerów.
– Bardzo się cieszę, że do wspaniałego spotkania dojdzie w mojej rodzinnej Oleśnicy. Władze Polskiego Związku Bokserskiego i władze samorządowe mocno włączyły się w organizację Suzuki Boxing Night 18. Wielkie wsparcie otrzymaliśmy od firmy SLV GROUP, producenta rusztowań. Nie zabraknie pięknych wspomnień, ale oczywiście koncentrujemy się na meczu Polska – Węgry. Dla naszych reprezentantów to kolejny ważny krok w kierunku kwalifikacji olimpijskich do Igrzysk w Paryżu – przyznał Wojciech Bartnik.

Skład reprezentacji Polski:
51 kg Jakub Słomiński, 54 kg Jakub Krzpiet, 57 kg Paweł Brach, 63,5 kg Oliwier Zamojski, 71 kg Damian Durkacz, 75 kg Bartosz Gołębiewski, 80 kg Kacper Derda, 86 kg Tomasz Niedzwiecki, 92 kg Mateusz Bereźnicki, +92 kg Oskar Safaryan

Bilety na to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w ostatnim czasie w Oleśnicy  będą sprzedawane w holu głównym hali sportowej OKR ATOL przy ul. Kochanowskiego 2 (wejście od parkingu), w piątek 21 października od godziny 9.00 do wyczerpania! Cena 30 zł!

Tylko u NAS   -   10 darmowych biletów na to prestiżowe wydarzenie.

Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie?

Ile razy Wojciech Bartnik został mistrzem Polski?

Odpowiedź  (do godz. 14.00 21.10.2022r ) email. michta.redakcja@gmail.com 

 

Horoskop

licznik odwiedzin

385979
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors