Festyn WITAJ LATO udał się wspaniale

Cieszymy się, że tak licznie przybyliście na nasz festyn rodzinny! Były konkursy i animacje z Przewodniczącym Rady Miasta - Aleksandrem Chrzanowskim i z dziewczynami z JUPI Animacje. Można było spróbować swoich sił z Michałem z ATOL Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny na rowerkach spinningowych i potworzyć artystyczne dzieła z Kasią z Emejzing i powariować podczas PIANA PARTY!

Dzieci świetnie bawiły się też z Kubusiem Puchatkiem i Myszką Miki, skakały po dmuchańcach, malowały buziaki i wcinały pyszności.
Były kiełbaski, grochówka z kuchni polowej, słodkości, popcorn, wata cukrowa i kręcone frytki. Kolejki długie, ale warto było czekać dla tych smaków. Burmistrz Adam Horbacz częstował przybyłych lodami na ochłodę, ale również pomagał przy obieraniu ziemniaków do grochówki.

A wieczorem chociaż pogoda trochę wystraszyła Łukasz z Salsa Ole pokazał podstawowe kroki salsy kubańskiej a Dj Grelo grał wakacyjne klimaty.
Super, że nasze jednostki policji i straży pożarnej są tak aktywne i chętne do spotkań z oleśniczanami. Podczas naszego festynu WITAJ LATO również mogliście spotkać się z policjantami i strażakami, zajrzeć do samochodów, dotknąć sprzęt, a nawet przymierzyć.

To był naprawdę cudowny czas w rodzinnej, pogodnej atmosferze!


 

red./

źródło: UM Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

383151

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors