FB Team, czyli grupa pasjonatów piłki nożnej. Każdy może zagrać!

Amatorska drużyna FB Team działa od 2011 roku i zrzesza miłośników piłki nożnej. Grupa szuka sponsorów oraz nowych zawodników.

Nazywamy się FB Team. Jesteśmy amatorską grupą zrzeszającą miłośników piłki nożnej z Oleśnicy i okolic. Nasza drużyna istnieje na mapie oleśnickich boisk nieprzerwanie od niemal 12 lat. Datę założenia grupy ustala się na dzień 16 stycznia 2011 roku. Nasza nazwa wywodzi się od portalu Facebook. Bo właśnie w 2011 roku, gdy dany serwis społecznościowy wchodził na rynek polski postanowiliśmy na nim założyć grupę która funkcjonuje aż do dziś.

Obecnie zrzeszamy 53 osoby, które regularnie biorą udział w treningach, meczach towarzyskich oraz lokalnych turniejach. Na swoim koncie mamy udział w praktycznie wszystkich lokalnych turniejach jednodniowych, z sukcesami. Zajmowaliśmy np. 3 miejsce w Pucharze Wójta Gminy Oleśnica, 3 miejsce w ubiegłorocznej edycji AtolCup czy 2 miejsce w 2012 roku w turnieju Mokis Cup. W tym roku ambitnie celujemy, aby wystąpić w tegorocznej edycji kultowej zakładówki.

Na przestrzeni lat rotacje w grupie były spore. Ale do dziś pozostał trzon drużyny który funkcjonuje od jej założenia. Zaczynając 12 rok działalności chcielibyśmy wnieść naszą społeczność na poziom wyżej. Obecnie jesteśmy na etapie realizacji nowych kompletów klubowych. W tym roku postanowiliśmy poszukać sponsorów, którzy w zamian za drobne wsparcie finansowe drużyny będą mogli liczyć na przestrzeń reklamową na naszych nowych trykotach.

Lokalne firmy, które są zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: fbteamolesnica@gmail.com. Zapraszamy również wszystkie osoby które są pasjonatami piłki nożnej i chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu grając wraz z nami na oleśnickich orlikach na przestrzeni marca do listopada. W sezonie zimowym korzystamy z jednej z oleśnickich hal sportowych - Hala Sportowa GOK przy ul. Wileńskiej i gramy od listopada aż do lutego.

źródło: Grupa FB Team na Facebooku/