Dzień Otwarty w oleśnickim ILO

Tegoroczny Dzień Otwarty w ILO cieszył się olbrzymim zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych. - Mamy nadzieję, że wielu z nich zapragnie stać się częścią naszej społeczności – mówi dyrektor Marzena Helińska.

W sobotnie przedpołudnie szkoła stała się miejscem, w którym każdy mógł zapoznać się z jej ofertą, porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami, poznać nauczycieli, przyszłych wychowawców, zobaczyć efekty pracy na prezentowanych wystawach, zajrzeć do pracowni przedmiotowych czy obejrzeć kroniki szkolne. Kto chciał, mógł zanucić „Słowak dodaje skrzydeł” i zrobić sobie pamiątkową fotografię ze skrzydłami w tle.
Szczególnie nas cieszą słowa rodziców, którzy nie kryli, że wybór naszej placówki w dalszym kształceniu dzieci traktują priorytetowo – dodaje dyrektor I LO im. J. Słowackiego w Oleśnicy.
Jej podopieczni po raz kolejny dowiedli, że wiedzą jak sprawić, aby Dzień Otwarty był wydarzeniem wyjątkowym, a nie nudną imprezą. – Nisko kłaniam się za to całej społeczności szkolnej oraz naszym gościom. Dodajecie nam skrzydeł, dzięki którym zawsze dążymy do najwyższych lotów i jesteśmy gotowi do pokonywania największych przeszkód oraz trudności – zapewnia Marzena Helińska.

 

red./

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy/

foto: M. Żółkiewski, E. Wiśniewska/

Horoskop

licznik odwiedzin

374191

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors