CeZik wystąpi dla dzieci w gminnej hali sportowej w Oleśnicy

4 kwietnia CeZik wystąpi przed młodą publicznością w gminnej hali sportowej przy ulicy Wileńskiej w Oleśnicy. Organizatorzy podali szczegóły.

NutkoSfera - CeZik dzieciom

gdzie: Oleśnica – Gminna Hala Sportowa (ul. Wileńska 32)
kiedy: czwartek, 4 kwietnia 2024, godz. 18:00

Ceny biletów:
do końca grudnia: - PROMOCJA DLA "RANNYCH PTASZKÓW"!
65 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
85 zł – dorośli

Od 1 stycznia do końca lutego:
80 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
100 zł – dorośli

Od 1 marca:
90 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
110 zł – dorośli

Można je kupić tutaj:
https://www.biletomat.pl/bilety/nutkosfera-cezik-dzieciom-olesnica-22553/ (Biletomat) lub tutaj: https://bkb.pl/114407-c1bac (KupBilecik).

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/378627751292850

NutkoSfera – CeZik dzieciom

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...

Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Pieć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 300 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Sprawdź: www.NutkoSfera.pl (jesteśmy też na Instagramie) oraz www.CeZik.com

 

red./

źródło: www.CeZik.com/

Horoskop

licznik odwiedzin

385968
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors