Blisko 700 nieopłaconych grobów na oleśnickich cmentarzach

Zarządca oleśnickich cmentarzy wykorzystują przełom października i listopada, by skutecznie dotrzeć z informacją do dysponentów grobów.

Okazuje się, że obecnie na trzech cmentarzach komunalnych w Oleśnicy jest około 700 nieopłaconych grobów, z czego najwięcej na cmentarzu nr 3. – Informacje przypominające o konieczności opłacenia miejsc umieszczamy na nagrobkach przez cały rok, a w razie braku reakcji na takie działania wysyłamy pisemne ponaglenia do dysponentów grobów – mówi Sławomir Wers z Miejskiej Gospodarki Komunalnej w Oleśnicy.

Jeśli chcemy sprawdzić czy grób, którego jesteśmy dysponentem nie został przeznaczony do likwidacji możemy skorzystać z GROBONETU lub skontaktować się z zarządcą cmentarzy w Oleśnicy.

Przypomnijmy, że w razie długotrwałego braku wpłaty zarządca ma prawo przeznaczyć grób do likwidacji, a miejsce przeznaczyć pod ponowny pochówek.

MIEJSKA GOSPODARKA KOMUNALNA Sp. z o.o. W OLEŚNICY.

Zarząd Cmentarzy Komunalnych

ul. Wojska Polskiego 59a

56-400 Oleśnica

tel. 71 314 98 45

mail: zck@mgk.olesnica.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek

8.00-16.00

Wpłat można dokonywać w Zarządzie Cmentarzy Komunalnych, ul. Wojska Polskiego 59a w Oleśnicy lub przelewem na konto:
35 1090 2415 0000 0006 1200 4072
Miejska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
ul. 11 Listopada 17
56-400 Oleśnica

 

red./

źródło: OI/, MGK Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

374205

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
nowinkiolesnickie.pl – Dostarcza lokalne informacje z powiatu oleśnickiego jak również patronuje medialnie wydarzenia kulturalne, sportowe, imprezy, koncerty itp. Na naszym portalu, możesz umieścić swoją reklamę kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub powiadomić nas o bulwersującej Cię sprawie. | Magazine 7 by AF themes.