Biznesowe Popołudnie z Kancelarią Staniek&Partners

Wyjątkowa propozycja dla oleśnickich przedsiębiorców, którzy mogą spotkać się z wykwalifikowanymi, doświadczonymi doradcami i skorzystać z bezpłatnej wiedzy z zakresu prawa, podatków i rachunkowości.

Spotkanie odbędzie się 10 października, godz. 17.00 – 19.00 w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej ul. Reja 10, sala na parterze.
Agenda spotkania:
•    Jednoosobowa działalność gospodarcza – czy ta forma biznesu ma jeszcze sens w dobie zmian podatkowych i ZUS?
•    Spółki prawa handlowego – blaski i cienie spółek osobowych i spółki z o.o. Jak można bezpiecznie „wyciągać” pieniądze ze spółki?
•    Estoński CIT – hit czy kit?
•    Ceny transferowe, schematy podatkowe i unikanie opodatkowania – na co uważać i jak bezpiecznie optymalizować prowadzenie biznesu?
•    Wybrane ulgi podatkowe
Każdy będzie mógł nie tylko wysłuchać cennych rad, ale także porozmawiać o swojej firmie. Warto skorzystać z podpowiedzi w tym otaczającym nas gąszczu zawiłości prawnych i wielu nurtujących problemów. Prezentowana wiedza będzie również dedykowana pracownikom księgowo – finansowym. Warto zabrać ich ze sobą. Jeżeli ktoś spoza Oleśnicy chciałby skorzystać i wziąć udział w spotkaniu – jesteśmy otwarci, zapraszamy.

Prosimy o deklarowanie udziału pod numerem telefonu 535 094 105 lub mailowo na adres kancelaria@staniekandpartners.com

red./

źródło: UM Oleśnicy/

Horoskop

licznik odwiedzin

385973
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors