Bezinwazyjna terapia tlenowa. Dotleń się na zdrowie

Normobaria, to właśnie za tym słowem kryje się nieinwazyjna terapia tlenem. Jak przekonują właściciele działalności - osoby decydujące się na usługę zyskują polepszenie ogólnego stanu zdrowia dzięki namnażaniu komórek macierzystych. To jednak nie jedyne zastosowanie innowacyjnej metody.

Terapia jest bezinwazyjna i w zasadzie… przyjemna. Polega na wejściu do przestronnego pomieszczenia na określony czas – najczęściej 2 godziny i oddychaniu odżywczym powietrzem. Odżywczym, bo jego wartościowe produkty w komorze to ok. 40% tlenu, 2% dwutlenku węgla i 0,5% wodoru, oraz podwyższone ciśnienie do 1500 hPA. Wszystkie te elementy wspólnie wpływają na spowolnienie procesów starzenia się organizmu, a także na poprawę ogólną stanu zdrowia.

Podczas sesji można czytać książkę, przeglądać media społecznościowe, a nawet wstać, by rozprostować nogi.

- Z komory może skorzystać każdy z wyjątkiem osób będących po przeszczepach, wiek nie jest przeszkodą – objaśnia Małgorzata Kowalczyk. - Dzieci niepełnosprawne, posiadające orzeczenie lekarskie, oraz dzieci do lat 6 korzystają u nas bezpłatnie. Pracujemy 7 dni w tygodniu, dostępne są różne godziny sesji, również nocne.

- Tlenoterapia w Normobarii nie działa punktowo, oddziałuje na cały organizm – wyjaśnia Małgorzata Kowalczyk - Wpływa na leczenie wielu schorzeń, poprawia odporność organizmu i przynosi pozytywne rezultaty m.in. przy stanach zapalnych, pobudza też regenerację nabłonków i działa stymulująco na komórki skóry. Do tego znacząco zmniejsza obrzęk uszkodzonych tkanek i zwiększa aktywność osteoblastów i osteoklastów - komórek odpowiedzialnych za zdrowie kości. Z terapii często korzystają sportowcy i osoby aktywne, ponieważ zwiększona ilość tlenu w hemoglobinie poprawia wydolność fizyczną i wydajność organizmu, a także wpływa na stan psychiczny organizmu poprzez wzrost poziomu endorfin.

Revita Centrum Medycyny Przeciwstarzeniowej i Dietetyki Klinicznej to nowoczesna placówka medyczna przeprowadzająca zabiegi na twarz oraz ciało. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują procedury skupione na poprawie wyglądu oraz samopoczucia. Z myślą o zapewnieniu klientom centrum dostępu do zaawansowanych technologii dodaliśmy do wyposażenia komorę normobaryczną. Zachęcamy do sprawdzenia jej potencjału.

Jeżeli zamieszkują Państwo Wrocław albo okolice, zapraszamy do osobistego przekonania się, jakie efekty niesie ze sobą tlenoterapia.

Komora normobaryczna Revita Normobaria
ul. Kwiatowa 39,
55-040 Bielany Wrocławskie


red./

źródło: GS24.pl/; revitabielany.pl/

Horoskop

licznik odwiedzin

385959
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors