Bank Pocztowy S.A – Najlepszy wybór

 

Zapraszamy do oddziału Banku Pocztowego we Wrocławiu!

Jesteśmy bezpiecznym, POLSKIM BANKIEM

Oferujemy naszym klientom szereg usług i produktów finansowych. Staramy się podchodzić do każdego klienta z należytą troską o jego finanse oraz traktować Go indywidualnie. Zależy nam na kompleksowej obsłudze, gdyż jesteśmy w stanie zaoferować klientowi atrakcyjny rachunek ROR dopasowany do potrzeb użytkownika, lokaty oszczędnościowe i produkty inwestycyjne, kredyty gotówkowe i hipoteczne oraz ubezpieczenia. W swojej ofercie posiadamy między innymi dedykowane konto dla emerytów, kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach dla pracowników "budżetowych" oraz atrakcyjne cenowo ubezpieczenia mieszkania; pojazdu czy nawet upraw dla rolników (z dopłatą ze strony Państwa).
Co nas wyróżnia? Sieć placówek dających możliwie najszerszy w Polsce dostęp do produktów i usług finansowych. Ponadto jesteśmy doradcami mobilnymi, jeśli jest taka potrzeba dojeżdżamy do klienta. Jesteśmy zespołem, dla którego wartością nadrzędną jest satysfakcja i zadowolenie klienta i dokładamy do tego wszelkich starań.
Zależy nam na promowaniu wszystkiego, co POLSKIE... w związku z tym życzylibyśmy sobie, aby Bank Pocztowy stał się dla Państwa pierwszym wyborem.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu!
Bank Pocztowy
Placówka we Wrocławiu ul. Krasińskiego 1
tel: 693-729-754

 

Starszy Doradca Klienta  - Maciej Kołodyński

Bank Pocztowy S.A.
Placówka we Wrocławiu
ul. Krasińskiego 1
50-945 Wrocław
tel. kom. 519 045 308
e-mail: m.kolodynski@pocztowy.pl

 

 

Doradca Klienta - Agnieszka Paszkiewicz

Bank Pocztowy S.A.
Placówka we Wrocławiu
ul. Krasińskiego 1
50-945 Wrocław
Tel.: 725 330 134
e-maila.paszkiewicz@pocztowy.pl

 

 

Licznik wejść

Darmowy licznik odwiedzin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Nie wierzę, że przyjadą do domu i załatwią wszystko sami na miejscu. A kredyty maja jedne z lepszych na rynku – sprawdzałem. To jak im się to opłaca?

  2. Polecam zwłaszcza dla budżetówki, mają specjalną ofertę dla Policji i Wojska- oprocentowanie 4,9%. Obecnie najlepiej na rynku. Sam skorzystałem, dojechali do mnie z umową. Jak ktoś ma droższy kredyt albo musi to warto.

  3. RS0 do przyjęcia i nie trzeba iść do banku sami przyjadą do domu. Super sprawa

  4. Zarabiać w tym kraju. Nieroby dostają za darmo a my musimy tyrać do śmierci i zaciągać pożyczki.

  5. one są wszystkie dobre z lichwiarskimi przelicznikami. Ale co zrobić jak kaska jest potrzebna. nie ma biedak innego wyjścia. Ten przynajmniej nie oskubie nas do końca.

  6. jeden z lepszych banków w Polsce ale kasy też nie daja za darmo

  7. Miałem kredyt w tym banku. Polecam, kapitał można spłacić bez żadnych dodatkowych kosztów.