Akcja sprzedażowa „Back to school” z Pocztą Polską

Trwa akcja sprzedażowa Poczty Polskiej - „Back to school”, która jest adresowana do sklepów internetowych prowadzących sprzedaż towarów i akcesoriów szkolnych dla dzieci i młodzieży. Te z nich, które zdecydują się na promowanie dostaw oferowanych przez Spółkę, będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty cenowej. W wakacje klienci przystępujących do akcji sklepów mogą wysłać przesyłkę kurierską już za 7,20 zł.

Wakacje dopiero się rozpoczęły i do powrotu do szkoły zostało jeszcze dwa miesiące, ale Poczta Polska już dziś zachęca do korzystania z jej usług na promocyjnych warunkach. Robi to z myślą o sklepach, które będą mogły uzyskać promocyjne ceny na przesyłki kurierskie przed szczytem zakupowym pod koniec wakacji i ich klientach – rodzicach, którzy nie czekają z zakupem rzeczy do szkoły na ostatnią chwilę. Akcja skierowana jest zarówno do obecnych jak i nie współpracujących jeszcze z Pocztą Polską sprzedawców.

Promocyjna oferta cenowa na przesyłki kurierskie Pocztex obowiązuje od 1 lipca do 30 września br. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, aby z niej skorzystać jest promocja dostaw kurierskich realizowanych za pośrednictwem Poczty Polskiej na stronach sklepu internetowego. Przesyłki Pocztex można zamawiać do domu oraz do punktów odbioru znajdujących się w: placówkach pocztowych,  sklepach – Żabka, Biedronka, Lewiatan, ABC, Delikatesy Centrum, kioskach i salonikach prasowych RUCH i na stacjach paliw ORLEN oraz w automatach paczkowych. W ramach promocji, ceny na przesyłki kurierskie zaczynają się już od 7,20 zł (dostawa do punktów odbioru).

Dodatkowo, w dniach 2- 4 września wspólnie z klientami, którzy zdecydują się wziąć udział w akcji, Poczta Polska zorganizuje weekend darmowej dostawy.

Sklepy, które chcą dołączyć do akcji „Back to school” mogą przesyłać zgłoszenia na adres: backtoschool@poczta-polska.pl. lub skontaktować się z naszą infolinią nr tel. 438 420 600.

W ramach akcji „Back to school” można będzie skorzystać także z darmowej dostawy na produkty zakupione za pośrednictwem sklepu internetowego Poczty Polskiej – oferującego m.in. pudełka, taśmy pakowe, folie stretch, wypełniacze oraz wziąć udział w weekendzie darmowej wysyłki.

Pocztex to flagowa usługa kurierska Poczty Polskiej, uruchomiona w nowej odsłonie pod koniec ubiegłego roku. W jej ramach – za pośrednictwem strony www.pocztex.pl możliwe jest wygodne i szybkie nadawanie, opłacanie i śledzenie przesyłek. Klienci mogą także samodzielnie wygenerować i wydrukować etykiety adresowe, w tym etykiety z opcją późniejszego dokonania płatności – np. u kuriera albo w placówce pocztowej. Nadawane za pośrednictwem Pocztex przesyłki szybko i wygodnie można odebrać sieci ponad 17 tys. punktów odbioru oraz w automatach paczkowych.

 

red./

źródło: Poczta Polska S.A./