Akademia Piłkarska Oleśnica podsumowała miniony sezon

Akademia Piłkarska Oleśnica podsumowała sezon 2022/2023.

Akademia Piłkarska Oleśnica oficjalnie kończy sezon 22/23, zawodnicy udają się na zasłużony odpoczynek, można też podsumować występny naszych drużyn, a jest się czym chwalić.

"Trampkarze APO na przestrzeni całego sezonu radzili sobie doskonale. Dobra gra zespołu jesienią przyniosła awans do III Ligi Okręgowej, wiosną 2023 roku drużyna trenera Nikity Medvedieva przystąpiła do rozgrywek na najwyższym obecnie poziomie ligowym w regionie.

Niezwykle wysoki i wyrównany poziom rozgrywek na zapleczu ligi wojewódzkiej sprawił, że walka o tytuł lidera trwała do samego końca. Należy podkreślić, że w walce tej uczestniczył również zespół Akademii Piłkarskiej Oleśnica.

W ostatnim meczu sezonu młodzi piłkarze z Oleśnicy podejmowali u siebie rówieśników z Akademii Piłkarskiej Syców. Pewne zwycięstwo nad lokalnym rywalem (4:2), było piątą wygraną z rzędu reprezentacji Akademii Piłkarskiej Oleśnica, dając nam 3. miejsce.

W czołówce tabeli ciasno — do zwycięzcy ligi tracimy 4 punkty, do drugiego miejsca zaledwie jeden. Ostatecznie ligę wygrał zespół 1.KS Ślęzy Wrocław i to oni w przyszłym roku grać będą w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy — gratulujemy.

Sezon kończymy, odnosząc 9 zwycięstw, 1 remis oraz 4 razy oddając punkty przeciwnikowi, byliśmy najbardziej bramkostrzelną drużyną w lidze, trafiając do siatki przeciwnika aż 58 razy, bilans bramkowy +25. Niebiesko-biała drużyna z Oleśnicy w przyszłym sezonie ponownie występować będzie w III Okręgowej Lidze Trampkarzy, ogromnie gratulujemy naszym zawodnikom udanych występów!

A jeśli i Ty chcesz przeżyć piłkarską przygodę na najwyższym poziomie w regionie, zapraszamy do kontaktu ! Szukamy wzmocnień w rocznikach 2009-12. Do zobaczenia na boiskach!" - informuje Akademia Piłkarska Olesnica.

 

red./

źródło: APO/