Adrian Potępa z Cieśli zwycięża zawody czwartej rundy Rok Cup Poland

12-letni Adrian Potępa z Cieśli na co dzień jest uczniem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Oleśnicy. Niedawno zwyciężył zawody czwartej rundy Rok Cup Poland!

To był niezwykły weekend, a emocje towarzyszące każdemu z wyścigów na długo zapadną w naszej pamięci. Adrian Potępa był niesamowity. Triumfował w kategorii Mini Rok wygrywając wszystkie cztery wyścigi i zdobywając komplet punktów.

Zwycięstwo kierowca Jastrzębski-Racing przypieczętował najlepszym czasem okrążenia w wyścigu finałowym. We wszystkich biegach pokazał świetną formę oraz stoczył zaciętą walkę o zwycięstwo.

Przez cały weekend oglądaliśmy rywalizację najlepszych kierowców - w tym Adriana! Tym samym na torze w Słomczynie mogliśmy zobaczyć Adriana na najwyższym stopniu podium. Gratulujemy zwycięstwa! Ogromne gratulacje i podziękowania za profesjonalizm w każdym calu dla całego Teamu Jastrzębski-Racing. Jesteście najlepsi! Dziękujemy za kibicowanie! Zapraszamy do śledzenia Adriana na jego profilu Adrian Potępa Karting Driver.

red./

źródło: facebook.com/adrianpotepaofficial/

Horoskop

licznik odwiedzin

370494

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors