Adrian Potępa na podium Kartingowych Mistrzostw Polskich

Młody i utalentowany mieszkaniec Cieśli Adrian Potępa ma kolejny sukces na koncie.

Ostatni weekend był niezwykle udany dla Adriana Potępy z Cieśli, który wziął udział w II Rundzie Kartingowych Mistrzostw Polski, które miały miejsce na torze w Słomczynie. Ten weekend był pełen emocji, a nasz utalentowany zawodnik Adrian Potępa zaprezentował się znakomicie zdobywając 3. miejsce w zawodach.

- To ogromny sukces na który z pewnością zasłużył swoim zaangażowaniem i umiejętnościami za kierownicą. Zawody rozpoczęły się znakomicie, gdy Adrian zdobył pole position w czasówce i tym samym do pierwszego wyścigu startował z pierwszej pozycji. Pierwszy wyścig to pokaz odwagi i umiejętności Adriana, który wygrał wyścig z przewagą ponad 4 sekund nad rywalami - informuje rodzina Adriana. Poniżej wpis bliskich dotyczący ostatnich zawodów.

Niestety na początku drugiego wyścigu pojawiły się problemy, kiedy Adrian został wypchnięty podczas kontaktu z innym zawodnikiem. Mimo tych przeciwności, nie poddał się, walczył do samego końca co pozwoliło mu zająć szóstą pozycję. To dowód jego charakteru i nieustępliwości.

Trzeci i czwarty wyścig to była prawdziwa walka o jak najwyższą pozycję. Oba wyścigi to wspaniałe widowisko pełne adrenaliny i rywalizacji. Adrian dał z siebie wszystko zajmując czwarte miejsce w obu tych wyścigach.

Suma punktów zdobytych w tym fantastycznym weekendzie zapewniła Adrianowi trzecie miejsce w II Rundzie Kartingowych Mistrzostw Polski.

To wspaniałe osiągnięcie, które zasługuje na uznanie. Jesteśmy dumni z osiągnięć Adriana. Gratulacje! Ogromne podziękowania kierujemy do całego Temu Jastrzeski-Racing oraz tunera FW motorsports za wsparcie w przygotowaniu Adriana do zawodów

Wszystkim bardzo dziękujemy za kibicowanie i trzymanie kciuków! Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

red./

źródło: https://www.facebook.com/adrianpotepaofficial/