4 medale dla karateków Hikari Oleśnica

Cztery medale Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym przyjechały do Oleśnicy.

W miniony weekend drużyna Klubu Sportowego Hikari Oleśnica w składzie: Nina Kluczyńska, Zofia Gozdek, Kaja Zygmunt, Matylda Cichy, Oliwia Karolewska, Hubert Pietrzak – Rogala, Hubert Wojciechowski oraz Kacper Kowalczyk uczestniczyła w najważniejszej imprezie karate w kraju czyli Mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 2-4.06.2023 w Lublinie.

Po zaciętych pojedynkach karatecy Hikari stawali czterokrotnie na podium. Do Oleśnicy przyjechały trzy złote medale: Nina Kluczyńska – kumite indywidualne, Oliwa Karolewska podwójne złoto w konkurencji kata indywidualne i fukugo oraz srebrny medal w konkurencji kumite indywidualne, który zdobył Hubert Wojciechowski.

Poza tym Nina Kluczyńska zajęła czwarte miejsce w konkurencji kata indywidualne podobnie jak drużyna dziewcząt w składzie M. Cichy, Z. Gozdek i K. Zygmunt w konkurencji kata drużynowym.

Słowa uznania należą się całemu zespołowi, który włożył ogrom pracy w przygotowania do startów i wielkie serce, które zawodnicy zostawili na macie godnie reprezentując nasz klub i miasto Oleśnica na arenie krajowej. Ogromne podziękowania składamy sensei Emilii Kochańskiej za przygotowanie drużyny kata do startów oraz rodzicom zawodników za wsparcie podczas przygotowań.

 

red./

źródło: KS Hikari Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

316890

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors