23-letnia oleśniczanka wystąpi w Hotelu Paradise

23-letnia Victoria Wojciechowska, która pochodzi z Oleśnicy, wystąpi w programie TVN "Hotel Paradise".

Victoria jest studentką zarządzania zasobami ludzkimi i pracuje jako specjalistka ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego. Urodziła się w Niemczech i tam żyła do 11 roku życia. Jej największą pasją są podróże, uwielbia poznawać nowe miejsca i kultury. Lubi uczyć się języków – mówi płynnie po angielsku, niemiecku i polsku, a w planach ma naukę języka hiszpańskiego. Dużo przyjemności sprawia jej montaż filmów – czy to z podróży, czy krótkich filmów marketingowych. Chciałaby dalej rozwijać się w tej dziedzinie. Dobrze czuje się przed kamerą, czasami bierze udział w sesjach zdjęciowych i teledyskach.

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zdystansowana królowa lodu, ale w rzeczywistości to typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Pełna pasji do życia, wszystko ją ciekawi. Zależy jej, żeby inny bawili się dobrze w jej towarzystwie, dba o przyjaciół i dobrą atmosferę, ale kiedy trzeba, potrafi pokazać rogi. Nie pozostaje bierna, gdy ktoś robi jej pod górkę. Szybko wybucha, gdy przyłapie kogoś na kłamstwie. Przyjmuje zasadę - zero tolerancji dla nieszczerych osób. Uwielbia tańczyć, dlatego letnie festiwale i całonocne imprezy są stałym punktem w jej życiu.

Od 14 roku życia nieprzerwanie była w związkach, a singielką jest dopiero od kilku miesięcy. W ostatniej relacji czuła się ograniczana i nie mogła realizować swoich marzeń. Chciałaby w końcu zrobić coś tylko dla siebie i zabawić się. Jej ideał to wysoki, wysportowany brunet o latynoskim typie urody. Powinien mieć swoje cele i marzenia.

 

źródło: TVN/

Horoskop

licznik odwiedzin

374191

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors