22 – latek miał przy sobie 150 porcji mefedronu

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bierutowie zatrzymali 22 - letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego ,który przy sobie posiadał blisko 150 porcji mefedronu. Mężczyzna za popełniony czyn odpowie teraz przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Chwilę po północy podczas patrolu miasta Bierutów policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok przyspieszył kroku i zaczął się oddalać. Z uwagi na dziwne zachowanie mężczyzny mundurowi postanowi sprawdzić tą sytuację. W trakcie interwencji legitymowany zachowywał się niespokojnie był pobudzony nie utrzymywał kontaktu wzrokowego z funkcjonariuszami patrząc cały czas w podłogę. W trakcie sprawdzenia osoby w policyjnym systemie 22 - letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego co chwilę wkładał rękę w kieszeń kurtki. Funkcjonariusze mając podejrzenie, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki zabronione prawem dokonali przeszukanie odzieży, gdzie znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku - informuje KPP Oleśnica.

Funkcjonariusze zatrzymali 22 - latka i doprowadzili do KPP Oleśnica gdzie został osadzony w policyjnym areszcie. Policyjna analiza wskazała, że jest środek zabroniony prawem. Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiania blisko 150 porcji narkotyku.

 

red./

źródło: KPP Oleśnica/

Horoskop

licznik odwiedzin

312981

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors