Nie żyje nauczyciel WF Mirosław Mularczyk

W dniu 18.01.2019 R. około godz. 9.00 w czasie ćwiczeń na siłowni przy ulicy Moniuszki w Oleśnicy nauczyciel wychowania fizycznego Mirosław Mularczyk poczuł się bardzo źle i stracił przytomność.  Po otrzymaniu zgłoszenia pogotowie ratunkowe wysłało ambulans, lecz próba reanimowania pacjenta się nie udała. Na miejsce przyjechał również patrol policji, który wyjaśni okoliczności śmierci 42 letniego mężczyzny.
Dla wszystkich znajomych ta informacja była szokiem, zwłaszcza, że jeszcze w niedzielę wraz ze swoimi przyjaciółmi brał czynny udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nic nie wskazywało, że coś mu dolega.
Ta strata była szokiem również dla znajomych i przyjaciół z Pogoni Oleśnica, gdzie w czasie swojej kariery piłkarskiej dał się poznać, jako człowiek ambitny, przyjacielski a przede wszystkim bardzo dobry kolega, na którego zawsze można było liczyć.

Wyrazy Współczucia dla rodziny składają przyjaciele i znajomi. Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci.

21.01.2019

Pogrzeb Mirosław Mularczyka ma się odbyć 26 stycznia. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia o godz.11.00. Pochowany zostanie na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego, gdzie pożegna go rodzina, przyjaciele i znajomi.
Jeszcze tego samego dnia o godz.17.00.w sali konferencyjnej BIFK przy ul Mikołaja. Reja odbędzie się wieczór poświęcony pamięci Mirosława Mularczyka.

Dodaj komentarz

  1. Wyrazy współczucia dla rodziny. Życie jednak jest niesprawiedliwe. Umarł tak młodo. Sportowiec dobry nauczyciel

  2. kondolencje dla rodziny.Dobrym był nauczycielem. Szkoda wielka szkoda ze tak szybko Przykro

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny