ZŁAP ODDECH – warsztaty dla dorosłych

Zapraszamy 19 listopada o godzinie 18.00 na warsztaty relaksacyjne dla dorosłych z misami tybetańskimi i dzwonkami koshi ZŁAP ODDECH, które odbywają się w ramach cyklu ABECADŁO ROZWOJU. Zajęcia prowadzi Sylwia Żurkiewicz.

Warsztaty relaksacyjne "Złap Oddech” to medytacja z misami dźwiękowymi i dzwonkami koshi.

Leczenie dźwiękiem to naturalna metoda polegająca na wytwarzaniu przez dzwonki i misy wibracji o różnych częstotliwościach, które oddziałują na umysł i ciało. Masaż taki działa relaksująco i rozluźniająco. Uwalnia nagromadzone w ciele napięcia, stres, lęk oraz polepsza jakość snu i porządkuje myśli.

Oprócz kąpieli dźwiękami uczestnicy doświadczą także TRE - drżeń neurogenicznych uwalniających napięcia w ciele, ćwiczeń oddechowych poprawiających wydolność oraz świadomość oddechową, automasażu wybranych parti ciała, poznają podstawy treningu autogennego Schultza i neuromięśniowej techniki relaksacyjnej.

Opłata za zajęcia wynosi 50 zł płatne przelewem do 17.11.2021 r. na konto MOKiS. Płatności prosimy dokonywać dopiero po potwierdzeniu wpisania na listę uczestników przez pracownika MOKiS.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny