Zestaw adopcyjny

  1. PERŁA- pilnie poszukujemy domu dla Perełki, w grę wchodzi nawet dom tymczasowy. Sunia trafiła do fundacji w złym stanie zdrowia. Obecnie przyjmuje dwa razy dziennie leki. Fundacja Oleśnickie Bidy pokrywa wszystkie koszty dalszego leczenia.

 

 

  1. MISIA- suczka w wieku 6 lat. Trafiła pod opiekę fundacji po śmierci właściciela. Misia została wychowana w kojcu w którym zawsze zachowuje czystość. Jest

zdrowa, wysterylizowana.

 

 

  1. 3. JAY- młody i radosny pies, średniej wielkości. Jak na młodzieńca przystało bardzo lubi zabawy z wolontariuszami. Jest grzeczny, zachowuje czystość. Posiada aktualną książeczkę zdrowia.

 

 

  1. VINCENT- temperamentny młody kocur. Lubi chodzić własnymi ścieżkami. Vincenty niestety nie toleruje innych zwierząt. Zdrowy, odrobaczony.

 

 

  1. POLA- 2,5 roczna sunia, która jest nieufna do nowo poznanych ludzi. Dla Poli poszukujemy spokojnego domu. Suczka jest zdrowa, po zabiegu sterylizacji.

 

 

  1. MAKLER- to duży pies o jeszcze większym sercu, którym pokocha bezgranicznie. Makler jest zdrowy, posiada komplet szczepień.

 

 

Zwierzęta przebywają pod opieką Fundacji Oleśnickie BIDY. Tel w sprawie adopcji:
531 111 336 lub 517 076 620.

Udostępnij na swoim profilu !