Zdobądź Koronę Kolorowych Przystanków Gminy Oleśnica – propozycja GOK

Z okazji Światowego Dnia Turystyki zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowej atrakcji turystycznej w naszej Gminie. GOK przygotowały internetową mapę gminnych Kolorowych Przystanków, która pozwoli je dokładnie znaleźć i wziąć udział w zabawie.

Kolorowe Przystanki Gminy Oleśnica to projekt, który od kilku lat realizowany jest we współpracy z poszczególnymi sołectwami. Internetowa mapa ulokowania tych przystanków pozwoli na odnalezienie ich w Gminie Oleśnica, poznania historii miejsca oraz pomoże w zdobyciu Korony Kolorowych Przystanków. Mapa do zobaczenia tutaj: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1zyCYO_FFBiRTerdaVrlxpnmhQPdu9-a_&usp=sharing - informuje GOK.

Na mapie pokazane jest miejsce 18 przystanków. Wystarczy odwiedzić wybranych piętnaście z nich, zrobić sobie selfie i wysłać komplet piętnastu zdjęć na adres: promocja@gokolesnica.pl

Dla pierwszych trzech osób przewidziane są nagrody, a każdy zdobywca otrzyma imienny i numerowany certyfikat.

Przypomnijmy, że projekt kolorowych przystanków rozpoczął się 2013 roku i spotkał się z bardzo pozytywnych odbiorem nie tylko wśród mieszkańców. „Kolorowe przystanki autobusowe” został uznany za jedną z 11 najlepszych europejskich praktyk, wskazanych łącznie w 9 europejskich krajach i znalazł się w badaniach oraz w raporcie pn. "Dziedzictwo kulturowe – innowacyjne poszerzanie grona odbiorców” (opracowanym przez Economia Creativa) w 2018 roku.

 

źródło: GOK Oleśnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content