Zbliża się Oleśnicka Rolka 2021!

Kolejny NightSkating odbędzie się w Oleśnicy już 28 sierpnia. Od godziny 18 na parkingu obok marketu Lidl organizatorzy zapraszają na pokazy i konkursy z nagrodami. Rolkowe imprezy potrwają 2 dni.

"Kolejny NightSkating 28.08.2021 od godz. 18.00 parking Lidl a na nim
-pokazy i konkursy z nagrodami poprowadzone przez Wrocław Rolkuje - niezawodna ekipa wrocławska, która jest z nami już po raz kolejny

O 20.00 ruszamy w miasto w barwnym, głośnym i oświetlonym korowodzie - jadą rolki, rowery - BajkStajl, Uniwersytet III wieku i wszystkie chętne jednoślady, wrotki, hulajnogi i kto jeszcze będzie z nami to się okaże na miejscu.

NightSkating to również w naszym przypadku impreza o charakterze integracyjnym. Łączymy już ze sobą osoby o różnych upodobania, jeżeli chodzi o sprzęt sportowo-rekreacyjny, łączymy pokolenia - różnica między najstarszym uczestnikiem przejazdu a najmłodszym sięgnęła już 80 lat, ale zachęcamy również do udziału w tej imprezie osoby niepełnosprawne. Będzie z nami ryksza BAJKSTAJL-owa a w niej jest miejsce przygotowane dla osoby niepełnosprawnej z opiekunem. Zapraszamy i prosimy o kontakt w tej sprawie.

RollerCup Oleśnica IX edycja zawodów, dla każdego bez względu na wiek, kto lubi dobrą zabawę z nutą sportowej rywalizacji. zapraszamy wszystkich do udziału w zawodach na hulajnogach, nartorolkach i rolkach. Dystanse dla najmłodszych od 200 m do 1250, wyścig po kwalifikacjach na 5 km oraz 10 km na rolkach szybkich. Zapraszamy 29.08.2021 od godz. 9.00 zapisy od godz. 10.00 starty najmłodszych (szczegóły https://b4sportonline.pl) i czekamy na Was przy amfiteatrze w Parku nad Stawami. Prosimy o zabranie ze sobą najważniejszego KASKU, znajomych i oraz pełnego plecaka dobrego humoru. Ze swej strony gwarantujemy wiatr we włosach i dobrą sportową zabawę" - informują Organizatorzy.

 

źródło: b4sportonline.pl/Olesnicka_Rolka/

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content