Z Biblioteką przez świat – Michał Brezdeń „Nowa Zelandia”

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Reja zaprasza na kolejną niesamowitą podróż! Tym razem, w ramach spotkania z cyklu „Z Biblioteką przez świat”  przewodnik Michał Brezdeń zaprasza do Nowej Zelandii.

Nowa Zelandia. Czy to naprawdę raj dla podróżnika?

Teoretycznie marzy o niej każdy podróżnik. Kraina milionów owiec, Hobbita i ludzi chodzących do góry nogami. Raj dla miłośników natury. Do tego endemiczne rośliny i ptaki, które nigdy nie nauczyły się latać. Czy jest warta tych marzeń? Czy jest to kraj dla ludzi ze skromnym budżetem? Wreszcie, czy Nowa Zelandia to najpiękniejszy kraj na świecie, jak uważa wielu? A może lepiej się nie nastawiać i nie oczekiwać zbyt wiele?

Michał Brezdeń - pasjonat świata, lokalny odkrywca, fan Dolnego Śląska i Bliskiego Wschodu. Miłośnik gór, ludzkich historii i aktywnego spędzania czasu. Inspiruje innych poprzez media społecznościowe. Pół roku chodzi w sandałach.

Fotografia z podróży Michała Brezdenia  Fotografia z podróży Michała Brezdenia  Fotografia z podróży Michała Brezdenia

"Po spotkaniu zapraszamy na stoisko. Będzie można kupić Mapę Powiatu Oławskiego i okolic, oraz wysokościową mapę Polski w ramce/bez ramki.

  • „Z Biblioteką przez świat” - Michał Brezdeń
  • 23.03.2022 (środa)
  • Godzina 18.00
  • Biblioteka na ul. M. Reja 10

Ważna informacja! Na spotkanie z Michałem Brezdeniem obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w Wypożyczalni na ul. M. Reja 10 od 7.03.2021 r. w godzinach otwarcia Biblioteki. Liczba wejściówek ograniczona!" - informuje oleśnicka biblioteka.

 

red.

źródło: OBP/

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny