Wysypisko śmieci. Bus nad stawami – wylęgarnia szczurów

Rozpisywały się już inne lokalne portale informacyjne o otwartym busie stojącym nad stawami.
Jak widać zgłoszenia na policję i do wydziału komunikacji w Oleśnicy o stojącym wraku nie przyniosły żadnego efektu, Podchodząc do wraku, aby uwiecznić na fotografii ten wspaniały i pełen elegancji postument, witający matki z dziećmi spacerujące po deptaku o mało, co nie zostałem zaatakowany przez wystraszone moją obecnością gnieżdżące się w środku szczury.
W ostatniej chwili odskakując od auta przyglądałem się jak szczury wyskakiwały jeden po drugim przez rozwalone boczne drzwi, znikając w pobliskich zaroślach..
Nie chcę nawet sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby na moim miejscu znalazło się małe dziecko ciekawe, co jest w środku rozpadającego wraku.
Może ten krótki artykulik weźmie sobie ktoś do serca i uprzątnie wylęgarnie szczurów, aby żadnemu maluszkowi nie przyszło do głowy zaglądać do środka.
Jeśli tak proste zadanie, sprawia tyle kłopotu osobom odpowiedzialnym za wymuszenie na właścicielu odholowania samochodu to, co będzie, gdy przyjdzie czas zmierzyć się z bardziej skomplikowanym zadaniem?

Dodaj komentarz

  1. Jak zwykle martwe przepisy. Nikt nie chce nic z takimi wrakami robić. Ciekawe jak w końcu dojdzie tam do jakiejś tragedii.

  2. obciach dla miasta i służb porządkowych szkoda gadać mandaty to umieją wlepiac

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny