Wykład on-line “Jak zadbać o szczęśliwe życie?”

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zamieści wykład wykład on-line „Jak zadbać o szczęśliwie życie?.

 

"Na Naszym oficjalnym kanale bibliotecznym w serwisie YouTube i stronie internetowej, opublikujemy dla Państwa wykład on-line „Jak zadbać o szczęśliwie życie?”

Autorką wykładu jest Anna Hildebrandt-Mrozek - doktor nauk ekonomicznych o specjalności: ekonomika rynku pracy, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Absolwentka Chief Happiness Manager Academy, zwieńczonej międzynarodową certyfikacją. Jeden z pierwszych w Polsce certyfikowanych managerów ds. szczęścia. Pierwszy Chief Happiness Officer w dziedzinie edukacji w Polsce.

Doświadczona edukatorka, coach, trener i doradca nauczycieli, dyrektorów i rodziców w obszarze psychologii pozytywnej i wzmacniania dobrostanu. Naukowiec i praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w edukacji. Certyfikowany trener zawodowy Career Direct® (Kompasu Kariery). Doradza firmom i szkołom prowadząc liczne szkolenia w zakresie dobrostanu, komunikacji międzypokoleniowej i zarządzania talentami w zespołach.

Ekspert w dziedzinie edukacji i rynku pracy oraz komunikacji międzypokoleniowej. Autorka i współautorka ponad 100 artykułów i publikacji w tych dziedzinach. Autorka książek „Koniec z pracą?” oraz „Pasja życia - życie z pasją. Rodzicielstwo”.

Zapraszamy!

PREMIERA: 19.03.2021, godz. 16.00

P.S. W materiale video m.in. mowa będzie o książce „Projekt DOBRE ŻYCIE” Marleny Kossakowskiej. Dla zainteresowanych więc ważna informacja - książka jest dostępna do wypożyczenia w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja".

 

źródło: OBP

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content