Wspaniała inicjatywa Wydawnictwa Dwie Siostry!

Wspaniała inicjatywa Wydawnictwa Dwie Siostry!

Na ich stronie znaleźć można ukraińską wersję językową kolorowanek, zabaw plastycznych i twórczych aktywności z bogatej bazy materiałów stworzonych przez autorów i ilustratorów książek Wydawnictwa. Strona będzie sukcesywnie uzupełniana i niebawem pojawią się na niej także fragmenty książek aktywnościowych.

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja dołącza do akcji! Aktualnie zajmujemy drukiem kolorowanek by następnie przekazać je do rodzin, które trafiły do naszego miasta.

Jeśli Wy również szukacie materiałów by dać ukraińskim dzieciom możliwość oderwania się choć na chwilę od myśli o trudnych przeżyciach to polecamy Wam poniższą informację:

Інформація українською нижче

Do polskich domów z każdym dniem coraz licznej przybywają rodziny z Ukrainy z dziećmi chroniące się przed koszmarem wojny.

Chcielibyśmy dać ukraińskim dzieciom możliwość oderwania się choć na chwilę od myśli o trudnych przeżyciach. Dlatego specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej zakładkę z materiałami edukacyjnymi W JĘZYKU UKRAIŃSKIM do pobrania i wydrukowania.

https://wydawnictwodwiesiostry.pl/.../materialy-w-jezyku...

Znajdziecie tu ukraińską wersję językową kolorowanek, zabaw plastycznych i twórczych aktywności z bogatej bazy materiałów stworzonych przez autorów i ilustratorów książek Wydawnictwa Dwie Siostry. Strona będzie sukcesywnie uzupełniana i niebawem pojawią się na niej także fragmenty naszych książek aktywnościowych.

Bardzo prosimy o jak najszersze udostępnianie informacji o tych materiałach, by dotarła do wszystkich, którym mogą się przydać.

Щоразу більше сімей з України, які шукають прихисток від жаху війни, приїжджає до польських домів.

Всім серцем хочемо допомогти українським дітям і дати їм можливість, хоч на мить, не думати про їх важкий досвід. Тому, саме для них ми підготували на нашій веб-сторінці вкладку з навчальними матеріалами УКРАЇНСЬКОЮ, які можна безкоштовно завантажити й роздрукувати.

https://wydawnictwodwiesiostry.pl/.../materialy-w-jezyku...

Тут ви знайдете українські варіанти розмальовок, дидактичних ігор та творчих завдань з великої бази матеріалів розроблених авторами та художниками - творцями книжок Видавництва „Дві сестри”. Поступово наповнюватимемо сторінку додатковими матеріалами. Зокрема, незабаром розмістимо тут фрагменти наших книжок з творчими завданнями.

Будь ласка, перекажіть цю інформацію знайомим та поширюйте у своїх соцмережах, аби якомога більше людей, яким можуть знадобитися наші матеріали могли ними скористатися.

* Даруйте помилки у ілюстрації до цього допису. На жаль, ми вже не можемо це виправити.

 

źródło: OBP/

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny