Wrocławscy policjanci namierzyli i zatrzymali podejrzanego o zabójstwo

 

 

Wrocławscy policjanci namierzyli i zatrzymali podejrzanego o zabójstwo.

Wrocławscy policjanci pionu kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. 36 – latek jest obcokrajowcem i tuż po zdarzeniu wyjechał do Warszawy. To jednak nie przeszkodziło funkcjonariuszom, aby ustalić jego aktualne miejsce przebywania w zatłoczonej stolicy.
Funkcjonariusze szybko namierzyli mężczyznę, gdzie został zatrzymany. Usłyszał już zarzut zabójstwa, a także dwa zarzuty uszkodzenia ciała. Przebywa teraz w areszcie, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.
Obcokrajowiec po powrocie do domu zastał swoją żonę w towarzystwie dwóch mężczyzn przy obficie zastawionym alkoholem stole. Wściekły, rzucił się na nich z pięściami bijąc ich po twarzy i głowie. Jeden mężczyzn doznał poważnych obrażeń, a po wezwaniu i przybyciu na miejsce zdarzenia karetki z Pogotowia Ratunkowego nie udało się uratować jednego z poszkodowanych. Przeprowadzona przez lekarza reanimacja, ciężko pobitego mężczyzny była bezskuteczna. Zgon nastąpił w mieszkaniu, gdzie jeszcze tak niedawno panowała miła i przyjazna atmosfera.
Sprawca nie czekając na dalszy rozwój wypadków oddalił się z miejsca zdarzenia i wyjechał jak się jeszcze tego samego dnia okazało do Warszawy.
Zatrzymany został w jednym z mieszkań na warszawskim Mokotowie, a chwili obecnej przebywa w areszcie, oczekując na wyrok sądu.

Źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny