Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET w Oleśnicy już 15 września! Przyjdź na darmowe śniadanie

Wspólne śniadanie i program na żywo Radia ZET z Oleśnicy.

W środę, 15 września, do Oleśnicy zawita "Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET". Wspólnie z dziennikarzami stacji będzie można nieodpłatnie zjeść ciepłe, pożywne śniadanie i razem z nimi współtworzyć poranny program radiowy.

Śniadaniowe miasteczko Radia ZET powstanie w rynku przy oleśnickim Ratuszu. O 5:30 słuchaczy audycji "Dzień Dobry Bardzo", wprost z plenerowego studia emisyjnego, przywitają jej gospodarze - Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz. A już od 6:00 będzie można zjeść z nimi śniadanie i wziąć udział w tworzeniu jednego z najpopularniejszych porannych programów radiowych w Polsce.

Zestawy śniadaniowe na dzień dobry bardzo będą serwowane do godz. 10:00. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie: zarówno zwolennicy kuchni vege, preferujący posiłki mięsne czy posiłki na słodko. W menu polska klasyka śniadaniowa z parówkami, kiełbaskami, serami czy jajecznicą oraz bardziej wykwintne dania. Będzie można także skosztować autorskiego zestawu przygotowanego przez prowadzących audycję "Dzień Dobry Bardzo", a wszystko popić aromatyczną kawą.

Agnieszka Kołodziejska mówi:
Prowadzenie programu poza studiem radiowym ma swój niepowtarzalny urok. To okazja do bezpośredniego spotkania i rozmów ze słuchaczami, nadającymi audycji zupełnie inny wymiar. Z niecierpliwością czekamy na mieszkańców Oleśnicy! Przy okazji gorąco polecam autorskie śniadania - które przygotowaliśmy dla Was z Robertem. Nie zdradzę jednak szczegółów. Trzeba przekonać się samemu, co wykombinowaliśmy. Do zobaczenia i usłyszenia już w środę.
Mieszkańcy Oleśnicy będą mieli niepowtarzalną okazję nie tylko za darmo posilić się w drodze do pracy czy szkoły, ale też podpatrzeć, jak wygląda praca radiowców od kuchni - zobaczyć mobilne panoramiczne studio emisyjne, wóz satelitarny czy porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z dziennikarzami Radia ZET.

Oleśnica jest jednym z dziesięciu miast, które jesienią odwiedzą dziennikarze Radia ZET w ramach swojej śniadaniowej trasy.

źródło: UM Oleśnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content