Weź udział w konkursie fotograficznym “Oleśnica – moje miasto”

Nieuchronnie kończy się rok i za chwilę będziemy witać nowy 2022 rok. Jak co roku powstanie miejski kalendarz ścienny. Tym razem jednak chcemy, aby zdjęcia, które będą go ozdabiać były autorstwa oleśniczan! Stwórzmy razem PIĘKNY i NIEPOWTARZALNY KALENDARZ na 2022r. Wiemy jak wiele zdolnych osób mieszka w naszym mieście, pokażcie efekty swojej pasji.

Konkurs ma charakter otwarty. Uczestniczyć w nim mogą wszyscy fotografujący. Osoby niepełnoletnie za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie zdjęcia własnego autorstwa. Mogą to być fotografie wcześniej publikowane, a także zgłaszane do innych konkursów. Każdy z uczestników może zgłosić do Konkursu maksymalnie trzy zdjęcia. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Zgłoszenie zdjęć do konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków Regulaminu i oświadczeniem, że prace zgłoszone na konkurs zostały wykonane osobiście i nie naruszają praw osób trzecich.

Więcej informacji: LINK

 

źródło: UM Oleśnica

Dzisiejsze imieniny

licznik odwiedzin

142561

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Pogoda

nowinkiolesnickie.pl – Dostarcza lokalne informacje z powiatu oleśnickiego jak również patronuje medialnie wydarzenia kulturalne, sportowe, imprezy, koncerty itp. Na naszym portalu, możesz umieścić swoją reklamę kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub powiadomić nas o bulwersującej Cię sprawie. | Magazine 7 by AF themes.