Uroczystość działaczy i sympatyków PIS w zamku Książąt Oleśnickich

W zamku Książąt Oleśnickich w dniu 27.01.2019 r. o godz. 17.00 odbyło się spotkanie opłatkowe Prawa i Sprawiedliwości. Na uroczystość przybyło około 50 osób, a spotkanie poprowadził przewodniczący lokalnych struktur Pan Zygmunt Skiba.
Na spotkanie przybyli również zaproszeni honorowi goście: Pani Minister Beata Kempa, Pan Ryszard Czarnecki oraz Posłowie: Pan Jacek Świat i Przemysław Czarnecki.
Uroczystość rozpoczęła się od modlitwy poprowadzonej przez księdza Mieczysława Janczyszyna zastępującego od 1 lipca proboszcza Ozimka  i odśpiewania wspólnie, kilku polskich kolęd. Dzielenie się opłatkiem i składanie sobie nawzajem życzeń, było głównym punktem  spotkania się działaczy i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

Rozmowa z Zygmuntem Skibą– przewodniczącym lokalnych struktur PIS. 

- Czy na takie spotkanie może przyjść, każdy mieszkaniec naszego miasta?

- Tak. Wszyscy są mile widziani. Takie spotkania organizowane są od wielu lat i staje się to tradycją dla naszego miasta.  Mieszkańcy nie tylko z Oleśnicy uczestniczą w tej uroczystości, lecz również ludzie z całego powiatu, aby wspólnie zmówić modlitwę, zaśpiewać kolędę i dzieląc się opłatkiem życzyć sobie szczęścia i pomyślności w nowym roku.

- Na uroczystość przybyli przedstawiciele rządu. To miły gest, że znaleźli czas, aby spotkać się          z mieszkańcami Oleśnicy i powiatu oleśnickiego.

Staramy się zawsze zaprosić ludzi związanych uczuciowo z naszą lokalną społecznością. W tym roku udało się zrealizować to w stu procentach. Na uroczystość przybyli wszyscy zaproszeni honorowi goście Pani Minister Beata Kempa, Pan europoseł Ryszard Czarnecki oraz posłowie Jacek Świat i Przemysław Czarnecki.

 

Dodaj komentarz

  1. widać pyszne ciasto na stole pychotka jeśli maja jeszcze kawę latte to czuję się zaproszona w następnym roku

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny