“Telewizja kłamie” Spektakl w BiFK-u

 

 

 

 

 

 

 

"Telewizja kłamie" w BiFK-u

Spektakl „ Telewizja kłamie”, który odbył się w sobotę 01.12. 2018 r. w Oleśnicy wywołał falę negatywnej i pozytywnej krytyki. Mieszkańcy miasta podzieleni ostatnimi wyborami samorządowymi swoją frustrację wyładowali na wielu platformach społecznościowych. Polscy aktorzy (Tamara Arciuch, Bartek Opania,Adam Fidusiewicz i Bartek Kasprzykowski ) wcielających się w napisany scenariusz przez Michała Paszczyka z kabaretu „Paranienormali” dobrze się bawili zarabiając przy tym niezłe pieniądze.

Przytoczę teraz kilka komentarzy opublikowanych  w komentarzach na jednym z portali internetowych po opublikowaniu artykułu.
Nie wiem czy zostały one napisane pod wpływem emocji związanych z obejrzanym spektaklem, czy też jedynie była okazja do napisaniu kilku zdań, aby zaistnieć w mediach.

 1. łże jak przysłowiowy pies ten pisowki propandowy TVPIS. tak za komuny w mundurach nie łgano/ w stanie wojennym/
 2. Tylko TVPiS kłamie
 3. Mistrzowie Kłamstwa iObłudy TVN 24 z Totalną PObstrukcją
 4. TVN mówi samą prawdę, a Po to jedyny ratunek dla Polski
 5. Za to TVN i (nazwa portalu) to krynica prawdy i obiektywizmu!!! Śmiech na sali! Największym problem dla (nazwa portalu) jest to, czy dzieci pójdą na mszę z okazji jubileuszu szkoły....Większego zagrożenia dla demokracji nie ma, naprawdę!!!!
 6. TVPiS kłamie wszędzie!
 7. Zmuszanie dzieci do praktyk religijnych jest równie szkodliwe co molestowanie i gwałt, zatem jest to poważny problem

Dodaj komentarz

 1. Odp…….cie się wreszcie od TVP. Już nic bardziej gnidowatego i antypolskiego niż TVN nie ma

 2. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania tvn czy telewizji publicznej… na cyfrowej platformie naziemnej DVBt mamy pełen przekrój stacji. Wiadomo, że dana stacja stosuje taką narrację zależną od kapitału wlascicielskiego

 3. Tv Kurski jak wiadomo jest tubą propagandową PiS, ale to co TVN wyczyniq
  a to już jest poniżej krytyki.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny