Sukces juniorów starszych Pogoni Oleśnica

Starsza sekcja juniorów MKS-u, podopieczni Kacpra Belicy zostali mistrzami jesieni w III Lidze Okręgowej Juniorów Starszych.

W stawce 10 zespołów jako jedyni nie doznali porażki. W 9 meczach zdobyli 23 punkty, na co złożyło się 7 zwycięstw, i 2 remisy z bilansem bramkowym 65:11. Najwięcej minut na boisku w trakcie rundy spędzili Jan Mielczarek oraz Dawid Rzepka – obaj po 790. Najlepszym strzelcem okazał się Michał Królik – autor 11 bramek.

– Cieszę się, że zawodnicy w pełni zaufali mojemu pomysłowi na nasz zespół, za co również im bardzo dziękuje, ponieważ każdy z osobna pozostawił wiele zdrowia, abyśmy byli tam gdzie jesteśmy. Uważam, ze piłkarsko jesteśmy najlepsi w tej lidze i z tygodnia na tydzień pozostaje nam to tylko udowadniać. Pomimo tego, iż to dopiero połowa sezonu nie mam najmniejszych wątpliwości, że w tym roku awans będzie nasz – podsumował Kacper Belica, opiekun juniorów starszych Pogoni.

Warto podkreślić, że trener juniorów jednocześnie reprezentował barwy seniorów oleśnickiego MKS-u jesienią i zdobył 6 bramek w 13 meczach.

 

źródło: OI

 

Dzisiejsze imieniny

licznik odwiedzin

142591

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Pogoda