Specjalna akcja szkolna w placówkach pocztowych

Wakacje zbliżają się do półmetka i warto pochylić się nad listą przyborów, które wraz z rozpoczęciem roku szkolnego przydadzą się wszystkim uczniom. Od połowy lipca placówki pocztowe w ramach akcji SZKOŁA 2020 oferują klientom wiele produktów ułatwiających i uprzyjemniających edukację. Na szlaku wakacyjnych wycieczek łatwo trafić na pocztę i zapoznać się z najnowszą ofertą, która liczy blisko 500 pozycji.

Tegoroczna oferta zaspokaja potrzeby zarówno najmłodszych, jak i starszych uczniów. W ramach akcji w placówkach pocztowych nabyć można zeszyty, karteczki samoprzylepne czy okładki na książki. Wszyscy zainteresowani mogą zaopatrzyć się w piórniki i w pełni je wyposażyć, ponieważ na liście dostępnych produktów znalazły się m.in.: długopisy, ołówki, gumki do ścierania, zakreślacze, kredki, farby, kleje, nożyczki oraz cyrkle.

Rodzice najmłodszych uczniów powinni zwrócić uwagę na szeroki wybór elementarzy, wykreślanek oraz poradników do podstawowej nauki czytania, pisania i liczenia.

W ofercie nie zabrakło również pozycji poświęconych nauce języków obcych. Na ręce uczniów i ich rodziców Poczta oddaje wydawnictwa przydatne w zgłębianiu tajników języka angielskiego i niemieckiego.

Przy okazji letniego wypoczynku warto odwiedzić jedną z pocztowych placówek i zapoznać się ze przygotowaną ofertą. Pozwoli to dobrze przygotować się na wrześniowy początek roku szkolnego.

źródło: PP S.A.

Udostępnij na swoim profilu !