Sierpniowe adopcje “Oleśnickie BIDY”

  1. BOB- starszy kocur, który w życiu nie miła lekko. Bob na swoim ciele nosi liczne ślady walk z innymi kocurami. W azylu jego ulubionym zajęciem jest leżakowanie.

    2. PUSIA I MUKUSIA- około roczne siostry, które są nieśmiałe w kontakcie z człowiekiem. Będą idealnymi towarzyszkami dla osób starszych. Kotki posiadają aktualne szczepienia, wysterylizowane.

    3. FADO- młody, ciekawski i energiczny pies. Poszukujemy mu aktywnych opiekunów. Fado niestety nie toleruje wszystkich psów. Zdrowy, w najbliższym czasie będzie poddany zabiegowy kastracji.

 

 

  1. 4. JAY- około pięcioletni psi kawaler. Jay jest bardzo mądrym czworonogiem, szybko się uczy. Kontaktowy w relacji z człowiekiem. Z innymi psami nie zawsze się dogada. Zaszczepiony, zachipowany.

 

 

  1. FABIAN- kocurek z cudownym umaszczeniem. Fabianek jest małym łasuchem, który rośnie jak na drożdżach. Zdrowy, zaszczepiony.

 

 

  1. PINI- grzeczny i cierpliwy. Idealny towarzysz dla rodziny prowadzącej spokojny tryb życia. Świetnie zachowuje się w obecności innych zwierząt. Pini jest zdrowy, wykastrowany.

 

 

Zwierzęta przebywają pod opieką Fundacji Oleśnickie BIDY. Tel w sprawie adopcji:
531 111 336 lub 517 076 620.

Udostępnij na swoim profilu !