Samospis internetowy w siedzibie Urzędu Miasta Oleśnicy

Urząd Miasta w Oleśnicy informuje, że od dnia 5 maja 2021r. będzie możliwość dokonania samospisu internetowego w siedzibie Urzędu Miasta  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań potrwa do 30 września br.

Od 4 maja br. swoją pracę przez telefon rozpoczynają rachmistrzowie spisowi.

Będą dzwonić z numeru 22 828 88 88

Rachmistrz spisowy ma nadany oficjalny identyfikator wydany przez Wojewódzkie Biuro Spisowe zawierający imię i nazwisko, numer, godło, informację o przetwarzaniu danych osobowych.

Tożsamość rachmistrza można sprawdzić na infolinii spisowej pod numerem 22 279 99 99 i również poprzez aplikację dostępną na stronie https://rachmistrz.stat.gov.pl

Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa, decyzją Generalnego Komisarza Spisowego rachmistrzowie nie będą realizować wywiadów bezpośrednich (i odwiedzać respondentów w domach) aż do odwołania. Osoby, które pukają do drzwi i podają się za rachmistrzów mogą być oszustami. Prosimy zgłaszać takie przypadki na policję.

Jeśli obowiązek spisowy został już zrealizowany przez Internet albo poprzez infolinię spisową nikt nie będzie dzwonić do respondentów w tej sprawie. Takie kontakty mogą być próbą wyłudzenia danych.

red. P.S.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content