Ruszyła rekrutacja na zajęcia judo dla dzieci do klubu sportowego Judo Tigers

Nie wiesz jak spożytkować nadmierną energię dziecka? A może potrzeba mu więcej ruchu i czasu z rówieśnikami? Klub sportowy Judo Tigers zaprasza wszystkich na treningi judo już od 4. roku życia! Nabór trwa do 31 października.

Nie każdy będzie mistrzem świata, ale każdemu przyda się judo. Skupiamy się na wartościach judo i odkrywaniu potencjału naszych podopiecznych. Judo to odwaga, szacunek, szczerość, samokontrola, uprzejmość, przyjaźń, skromność i honor. Organizujemy wydarzenia sportowe zarówno dla trenujących rekreacyjnie, jak i dla chcących realizować się w sporcie wyczynowym. Przykład? Rekrut Camp, Harry Potter Camp, Tiger Family Camp, Winter Olympic Camp, a także zgrupowania w Gruzji i Tiger Cup. W nowym sezonie byliśmy już razem na Ślęży! Wszystkie relacje znajdziesz na profilu na Facebooku.

Pamiętaj, judo jest dla każdego! Poznaj naszą kulturę wartości i trenuj razem z Judo Tigers!

Pierwszy trening jest bezpłatny.

 

Gdzie trenujemy?
Wrocław: Grabiszyn, Jagodno, Krzyki, Leśnica, Pawłowice, Stadion Miejski, Swojczyce, Sępolno, Złotniki.
Inne miejscowości: Bielany Wrocławskie, Galowice, Karwiany, Kobierzyce, Łagiewniki, Marcinkowice, Oleśnica, Oława, Strzelin, Środa Śląska.
Nowych lokalizacji cały czas przybywa, pełną listę znajdziesz TUTAJ.

Jak się zapisać?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy (TUTAJ). Pamiętaj, aby dokładne uzupełnić wszystkie dane, będą potrzebne do przygotowania deklaracji członkowskiej.
  • Sprawdź maila. Na podany w formularzu adres mailowy otrzymasz niezbędne informacje. Deklarację członkowską podpiszesz online w utworzonym profilu.
  • Witaj w Judo Tigers! Sprawdź grafik i przyprowadź Tygrysa na pierwsze zajęcia. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z trenerem pod numerem podanym przy lokalizacji zajęć.

Więcej informacji uzyskasz na klub@judotigers.pl lub pod numerem telefonu: 510 510 605

 

źródło: judotigers.pl/

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content