Rozmowa z Marcinem Karczewiczem.

 

 

 

“Z niego taki polityk jak z koziej d.. trąba Aktor tej samej kategorii ” – napisała internautka, popisując się swoją elokwencją na Facebooku.  Wulgarna riposta  “Dupa to jesteś ty, ale do dawania” byłego radnego miasta Oleśnica Marcina Karczewicza nie powinna wywoływać w tej pani takich emocji zwłaszcza, że „Kto sieje wiatr ten zbiera burzę”. Inaczej mówiąc prowokując i obrażając już prywatną osobę powinna liczyć się, że jej obraźliwy i wrogo nastawiony komentarz doczeka się szybkiej odpowiedzi.

Rozmowa z Marcinem Karczewiczem.

– Czy wie Pan, dlaczego taki obraźliwy hejt znalazł się pod Pana wpisem?

„Nie wiem, dlaczego?- I nie znam tej Pani osobiście. Sam zadaję sobie to pytanie i co skłoniło Panią Edytę, aby publicznie mnie obrazić. – Przeglądając jej publiczne wpisy na Facebooku, ta pani próbuje wykreować siebie na kobietę, która nie ocenia życia innych ludzi i szczyci się wpisami tj. „ Karm ludzi miłością, każdego dnia” – Dlatego trochę mnie poniosło, za co przepraszam internautów”

– Proszę to wyjaśnić, co Pan ma na myśli?

„Na jej prywatnym koncie Facebooka można przeczytać publikację z 17 grudnia 2018 r. gdzie jasno daje do zrozumienia innym internautom, aby jej sposobu życia nikt nie oceniał. Potrafię zrozumieć, że potrzebuje pomocy finansowej, ponieważ ma dziecko chore na cukrzycę i nie stać jej na specjalistyczny sprzęt medyczny, lecz nie powinna wyżywać się na przypadkowej osobie tylko dlatego, że miała zły dzień, lub co gorsze zazdrościć mi, że gram epizody w serialu „Dlaczego ja?” Takie zachowanie to czysta hipokryzja. – Powinien Pan wejść na jej konto i sam to przeczytać”
-Nie omieszkam. –  Na pewno zweryfikuję Pana prawdomówność.

 

 

 

 

 

 

 

 

– A jak Pan się odniesie do publikacji internetowej dotyczącej pana przynależności partyjnej?

To jest moja indywidualna sprawa i jakie mam poglądy polityczne. – „ Moja Oleśnica” nie powinna posuwać się do tak tanich chwytów, aby odzyskać starych utraconych czytelników. Takich hejtów na Facebooku można przeczytać tysiące, a żaden inny portal internetowy nie zniżył się do ich poziomu. To tylko świadczy, że brakuje im ciekawych tematów, a popularność topnieje każdego dnia.

– Ale musi Pan przyznać, panie Marcinie, że riposta wywołała poruszenie i szeroką dyskusję internautów.

– Ma Pan rację, lecz nie wiem, z jakiego powodu. Nie jestem już radnym Miasta Oleśnica. – Moja kadencja wygasła i nie zaliczam się do polityków tego miasta. To jest moja indywidualna sprawa, a na chamstwo odpowiedziałem impulsywnie, bez przemyślenia, taki odruch obronny. Za co już przeprosiłem internautów.

– Czy poniesie Pan konsekwencje partyjne za swoje zachowanie?

– Tego nie wiem. Czas pokaże.-  Nic nie usprawiedliwia mojego zachowania. Jestem raczej pewny, że będzie to komentowane na najbliższym zebraniu. Moi koledzy nie tolerują takiego zachowania.  Ale jak powiedziałem czas pokaże i jak to się zakończy. – Zobaczymy.

– Bardzo dziękuję za rozmowę

WM

Dodaj komentarz

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny