Radni uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego 4 września Alojzego Kuliga

XXXI sesja Rady Powiatu Oleśnickiego odbyła się 23.09.2021 r. w Starostwie. Radni uczcili minutą ciszy pamięć swojego kolegi Alojzego Kuliga, który tym razem patrzył na nich z czarno-białego zdjęcia.

Podjęte zostały uchwały w sprawie: zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Oleśnickiego na lata 2021 – 2031; zmiany uchwały budżetowej Powiatu Oleśnickiego na 2021 r. oraz uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Oleśnicki, ustalenia maksymalnej kwoty dofinansowania opłat pobieranych przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli oraz specjalności i form kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane na rok 2021.
Ponadto doroczne informacje z działalności złożyli dyrektorzy: Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych z siedzibą w Bierutowie, Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content