Cyberprzestępca zatrzymany przez funkcjonariuszy policji we Wrocławiu.

Wrocławscy policjanci z komisariatu na Krzykach wspólnie z funkcjonariuszami z komendy wojewódzkiej specjalizujących się z cyberprzestępczością, zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który dopuścił się rozboju, napadając i grożąc nożem swoim randkowym ofiarom.
Podając się za atrakcyjną, uroczą i ponętną kobietę zwabił swoją ostatnią ofiarę pod blok jednego z wrocławskich osiedli, gdzie grożąc nożem dokonał napadu rabunkowego zabierając niedoszłemu szczęściarzowi 300 zł. Jego rozbójnicza profesja, jak to w życiu bywa nie trwała zbyt długo, a szczęście uleciało wraz z zatrzymaniem na jednej z wrocławskich ulic.
Wobec podejrzanego zastosowano tymczasowy 3 miesięczny areszt, a za takie przestępstwo grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Obecnie gagatek wypoczywa w miłym przytulnym gniazdku, a jego sprawą zajmują się policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki. Wyjaśniając okoliczności związane z działalnością zatrzymanego na chwilę obecną ustalili związek mężczyzny z 9 innymi tego rodzaju zdarzeniami.

Apel Policji

Policjanci zwracają się do osób, które zostały pokrzywdzone w wyniku rozboju w przytoczonych powyżej okolicznościach, a nie zgłaszały tego, bądź też w zgłoszeniu nie podały wszystkich okoliczności zaistniałego zdarzenia, o osobisty bądź telefoniczny (tel. 71 782 46 00 ) kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Krzyki.

Źródło: KWP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Dzisiejsze imieniny