Poszukiwany miał przy sobie narkotyki i wpadł w ręce policji

Policjanci poinformowali o zatrzymaniu 21-letniego mężczyzny, który był poszukiwany przez oleśnicki sąd. Podczas zatrzymania znaleziono u niego narkotyki.

Dzięki interwencji policjantów z komisariatu w Długołęce doszło do zatrzymania i wylegitymowania 21-letniego mieszkańca Długołęki. Działania były prowadzone w okolicznej miejscowości-Pasikurowice. Podczas rutynowych czynności funkcjonariusze sprawdzili dane osobowe legitymowanego mężczyzny. Okaząło się, że mężczyzny poszukuje oleśnicki Sąd i oczekuje na doprowadzenie do aresztu, w którym mężczyzna miał spędzić najbliższe pół roku. I

- To jednak nie był koniec kłopotów 21-latka. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili także jego pojazd. Podczas kontroli ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego, którym, co nie było dla policjantów zaskoczeniem, okazała się być marihuana w ilości kilku porcji handlowych. Ten wieczór dla młodego mężczyzny zakończył się w policyjnym areszcie. Warto podkreślić, że pobyt za kratami może się dla niego sporo wydłużyć. Posiadanie substancji odurzających zagrożone jest bowiem nawet 3-letnim pobytem w zakładzie karnym - takiej informacji udzielił sierżant sztabowy Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

źródło: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content