Poczta Polska zaprasza do nadawania przesyłek zagranicznych przed Świętami Wielkanocnymi

Okres przedświąteczny to czas wzmożonych zakupów oraz prawdopodobieństwo, że z wieloma bliskimi nie zobaczymy się face to face, szczególnie gdy przebywają poza granicami naszego kraju. Poczta notuje wzrost popularności przesyłek zagranicznych i zachęca do korzystania z tej formy komunikacji. Z przesyłkami wielkanocnymi nie warto czekać z do ostatniej chwili. Wszyscy chcemy mieć pewność, że ucieszą oczy i serca adresatów na święta.  

Pandemia najprawdopodobniej skradnie nam kolejne ważne wydarzenie życiowe, uniemożliwi przeżywanie bliskości z rodzinami i przyjaciółmi, pozbawi możliwości przekazania serdecznych słów naszym znajomym na żywo. Poczta Polska doręcza przesyłki także do ludzi przebywających w innych krajach. Warto skorzystać z możliwości wysyłania bliskim i znajomym prezentów, smakołyków i świątecznych życzeń. Choć wolumeny w okresie Wielkanocy nie są tak znaczące, jak przed Bożym Narodzeniem, to już teraz Poczta notuje wzrost liczby nadawanych przesyłek również w strumieniu tych kierowanych poza granice naszego kraju.

Cały świat zmaga się od roku z utrudnieniami i ograniczeniami wynikającymi z obostrzeń pandemicznych, co dotyczy także transportu międzynarodowego, Poczta sugeruje więc korzystanie z usług odpowiednio wcześniej. Szybsze ich nadanie zwiększa pewność, że dotrą do adresatów przed świętami. Do kiedy zatem można wysyłać, aby  mieć spokojną głowę? W przypadku przesyłek do Stanów Zjednoczonych najlepiej dokonać nadania do 20 marca, a w przypadku przesyłek do krajów europejskich, warto uwinąć się do 24 marca.

– W realiach pandemii skazani jesteśmy na kontakty za pośrednictwem urządzeń i przesyłek. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i obdarowywania z naszą pomocą bliskich życzeniami i podarunkami, które przeniosą nasze najgorętsze pozytywne emocje, które uradują serca naszych bliskich – zachęca Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Poczta Polska, poprzez sieć placówek obejmującą ok. 7600 urzędów, dociera do szerokiego grona odbiorców. Oferta wielkanocna, tworzona i modyfikowana każdego roku, spotyka się z dużym zainteresowaniem klientów.

 

źródło: Biuro Prasowe PP S.A.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content