Oleśnickie urzędy – obsługa klientów

Kiedy będzie można normalnie wejść do urzędu? Czy przyjmowanie w drzwiach stanie się normą? Jak działają trzy duże urzędy w Oleśnicy?.

Marzen Graczyk z Urzędu Miasta Oleśnicy zapewnia, że funkcjonowanie magistratu wróciło do formuły sprzed pandemii. – Oczywiście, nadal obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk, ale urząd i wszystkie wydziały pracują tak, jak wcześniej – mówi.

Jak wygląda sytuacja w Urzędzie Gminy Oleśnica. – Cały Urząd jest otwarty, każdy może wszystko załatwić sprawy, czynna jest też kasa – zapewnia Rafał Zahorski.

Inaczej w Starostwie Powiatowym w Oleśnicy. – Do odwołania petenci w naszym starostwie obsługiwani będą w dotychczasowej formule, a więc po uprzednim kontakcie telefonicznym z urzędnikiem i ustaleniu terminu na konkretną godzinę – mówi Dawid Samulski. – Warto nadmienić, że nasz urząd w czasie pandemii nigdy całkowicie nie zamknął się na obsługę klientów. Ci swoje sprawy zawsze mogli u nas załatwiać, choć z pewnymi ograniczeniami i ze wskazaniem na alternatywne formy kontaktu z pracownikami, jak telefon, poczta elektroniczna, ePUAP czy korespondencja tradycyjna.

 

źródło: OI

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content