Oleśnickie murale na pamiątkowych pocztówkach

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zaprasza na tegoroczną edycję Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo-Artystycznego.

"Festiwal OFCA tuż, tuż! Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 sierpnia 2021! Miłośnicy sztuki nowego cyrku z pewnością znajdą dla siebie mnóstwo atrakcji!

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja również dołącza do zaproszenia! Od dzisiaj, podczas wizyty w naszych placówkach bibliotecznych, dostaniecie nie tylko ulotki ze szczegółowym programem ale także… unikatowe kartki pocztowe wydane przez Bibliotekę w ramach V edycji festiwalu w 2018 roku! Na 4 dostępnych wzorach zobaczyć można projekty murali autorstwa Olgi Wołkowicz, Aleksandry Błędowskiej, Diany Karpowicz, Amelii Krzeszowskiej i Marii Stanowskiej!

A jeśli macie ochotę złapać za „cyrkową” książkę to dzisiaj polecamy „Baltazara Wielkiego” Kristen Sims! Wspaniale zilustrowana książka o niedźwiedziu Baltazarze, który pewnego dnia zostaje uwolniony z cyrku i rozpoczyna swoją długą podróż. To piękna opowieść o wolności, przyjaźni i szukaniu swojego miejsca na ziemi. Jak można przeczytać w dedykacji autorki rodzicom, książka przekazuje też komunikat o miłości do zwierząt, które powinny mieszkać w ich naturalnym środowisku" - informuje oleśnicka Biblioteka.

 

źródło: OBP

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content