Odebrali akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego

Akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego odebrało dziś dziewięcioro pedagogów ze szkół średnich prowadzonych przez powiat oleśnicki.

Uroczyście wręczali je starosta Sławomir Kapica, wicestarosta Stanisław Stępień oraz naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Małgorzata Iwańska. Wśród zaproszonych gości była również szefowa oleśnickiego sanepidu Urszula Kozioł. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje multimedialne dotyczące praktyk na Sycylii, które w lipcu odbywali uczniowie ZSP w Sycowie i ZSP w Międzyborzu.

Nauczyciele zatrudnieni w szkołach prowadzonych przez Powiat Oleśnicki, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego w 2021 rokuEdyta Janisz (Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy), Piotr Pawłowski (ZPS w Oleśnicy), Aleksandra Lubczyńska (ZSP w Sycowie), Edyta Baura (ZSP w Sycowie), Maciej Howis (ZSP w Bierutowie), Adam Marcinkiewicz (ZSP w Bierutowie), Przemysław Strzelec (LO w Sycowie), Katarzyna Kwaczyńska (ZSZ w Oleśnicy), Marta Żminkowska (ZSZ w Oleśnicy).

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content