Nowy rozkład jazdy kina w MOKiSie

MOKiS zaprasza na weekend do kina na “Cruellę” I “Nomadland”

Kino MOKiS zaprasza 12 i 13 czerwca na seanse filmowe filmów “Cruella” i “Nomadland”. Bilety w cenie 18 zł można juz kupic w serwisie bilety24.pl.

“Cruella” to nowy film Disneya, który opowiada o buntowniczych początkach jednej z najsłynniejszych i najbardziej zakręconych na punkcie mody kinowych adwersarek - legendarnej Cruelli De Mon (w tej roli znana z musicalu „La La Land” Emma Stone).

Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach 70. XX wieku na tle punkowej rewolucji i skupia się na na młodej oszustce Estelli. Bystra i kreatywna dziewczyna chce zdobyć sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei, którzy doceniają jej przestępcze skłonności. Razem budują sobie nowe życie na ulicach Londynu. Pewnego dnia modowy talent Estelli zwraca uwagę baronowej von Hellman - legendy mody, która jest niszczycielsko szykowna i złowieszczo stylowa. W jej rolę wciela się dwukrotna zdobywczyni Oscara Emma Thompson („Howards End”, „Rozważna i romantyczna”). Ich znajomość stanie się motorem serii wydarzeń, które popchną Estellę w mroczne zakamarki jej osobowości i sprawią, że zmieni się w nieokiełznaną, modną i żądną zemsty Cruellę.

Na seanse zapraszamy 12 i 13 czerwca o godz. 16.00.

Link do biletów: https://www.bilety24.pl/kino/cruella-65245

„Nomadland” to dramat, który zdobył  trzy Oscary (najlepszy film, najlepsza aktorka pierwszoplanowa i najlepsza reżyseria), zdobywca dwóch Złotych Globów (najlepszy film dramatyczny i najlepsza reżyseria), zdobywca Złotego Lwa dla najlepszego filmu na 77. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji oraz wielu innych nagród i nominacji.

Fern (Frances McDormand) pakuje swojego vana i wyrusza w drogę jako współczesna nomadka, po tym jak w wyniku recesji straciła właściwie cały swój dotychczasowy dobytek. Nomadland, trzeci film fabularny reżyserki Chloé Zhao, przedstawia historię Lindy May, Swankie i Boba Wellsa, prawdziwych nomadów, którzy stają się mentorami i towarzyszami Fern podczas jej podróży po rozległym amerykańskim Zachodzie.

Na seanse zapraszamy 12 i 13 czerwca o godz. 19.00.

Link do biletów: https://www.bilety24.pl/kino/nomadland-65246

 

źródło: MOKiS

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content